Jõulusaar

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Jõulusaar kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnistu Jõulusaarel

Kas soovite kolida ja osta müüdavat kinnisvara Jõulusaartel?

Jõulusaar on väike, poliitiliselt Austraaliale kuuluv saar, mis asub Indoneesias lõuna pool India ookeanis. Pealinn on Flying Fish Cove.

Jõulusaar on punkt India ookeanis, asub Perthist 2600 km loodes Lääne-Austraalias. Ehkki see on Austraalia territoorium, on tema lähim naaber Java, mis asub 360 km kaugusel.

 

India ookeani Galapagose nime all tuntud Jõulusaarel elab vähemalt 24 liiki, mida pole kuskil mujal planeedil: see on rohkem kui ükski teine ​​Austraalia kaitseala. Nende hulka kuuluvad elu suurimad merelinnud ja saare punase maa krabi, kelle erakordse aastase rände valis loodusteadlane Sir David Attenborough hiljuti kõigi aegade kümne suurima looduskogemuse hulka.

Kas olete huvitatud ostmisest, üürimisest või investeerimisest kinnisvaraobjektidesse, mis müüakse Chrismasi saarel Flying Fish Cove'is? Tunnistame, et jõulusaarel müüdava vara ostmiseks pole õige äärelinna valimine lihtne.

 

Et mõista Flying Fish Cove'i pakutavat eluviisi, oleme kogunud kogu asjakohase turuteabe, põhifaktid, demograafilised andmed ja statistika, mis aitavad teil teha turvalist ja teadlikku otsust.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika
No real estate match the specified search parameters!
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB